Originální kousky šiji přímo pro Vás

Já a moje Vize:

Jmenuji se Silvie Široká a šiji pro vás pod značkou

Sisa Design.

Šití se věnuji střídavě od dětství, kdy jsem šila na staré Singrovce doma nebo u babičky. Když jsem byla malá, můj tatínek nám celé rodině  šil oblečení podle Burdy… ale protože je stará škola a k tomu chlap, nerad se tím chlubí. Já jsem jeho kousky nosila pyšně, protože jsem věděla, že ve škole takovou bundu prostě nikdo mít nebude ..

Sisa Design podporuje ženy v jejich jedinečnosti a proto  pro ně šije outfity, které budou originální, příjemné na nošení a samozřejmě i skvěle padnoucí. Nechceme se přece sejít v kanceláři tři ve stejných šatech, za které jsme zaplatily tisíce korun.

Sisa design miluje ležérní i elegantní kousky, které jen těžko najdete v obchodních řetězcích. 

Šiji ve většině případů na zakázku a zaměřuji se zejména na šaty, topy, halenky, mikiny, kabátky, ale i např. domací oblečení a oblečení na jógu.

Velkou částí mé práce je také dětské oblečení všeho druhu včetně sofshellových kalhot a bundiček.

Na těchto stránkách naleznete příklady mé práce. Většina modelů má již svou majitelku, ale pokud by se Vám konktrétní kousek líbil, můžete  si ho objednat a já Vám zašlu seznam látek či vzorů, ze kterých si budete moci vybrat. V případě, že již máte svoji představu o látce a  materiálu, zařídím se podle Vašeho přání. 

      "Sisa Vám ušije šaty, top či halenku  na zakázku. Pokud nejste konfeční typ, Sisa Vám ráda ušije váš vysněný kousek přímo na míru. "

          Šití na míru - perfect fit 

Pokud nejste konfekční velikost nebo si zkrátka chcete být jistá, že Vám oblečení dobře padne, Sisa Design Vám ušije Vám vysněný kousek na míru. Jakmile u mě budete mít vytvořenou kontrukci střihu, každý další ušitý kousek již nebude obsahovat cenu za střih na míru. Další přeměření je ale samozřejmostí. 

Z ČEHO PRO VÁS ŠIJU..

Sisa Design používá příjemné materiály, jako jsou biobavlny, bavlněné směsi s elastanem, dvojitou gázovinu neboli mušelín, ale i vizkózu. 

Z látek pro děti je kromě bavlny u mě velmi oblíbená i látka minky a softshelly. V létě vede také právě také výše zmiňovaný mušelín. 

Velmi ráda používám úplety všeho druhu,  od nádherné vizkozy na letní šaty přes bavlněné úplety s elastanem, až po všechny druhy french terry a teplákovin.  Používám pouze prodyšné tkaniny,  polyester u mě najdete jedině u sofshellu a funkčních látek - tam to prostě jinak nejde..

Látky vybírám pečlivě a dle své intuice, někdy již na konkrétní model a jindy jsem zase naopak z látky tak nadšena, že model vymýšlím až dodatečně. 

Sisa Design - made in Czech Republic

Stručné vysvětlivky k látkám - klikni níže: