Maminka a dcera

Také doma často slyšíte od Vaší holčičky větu "Já chci šaty (tričko, mikinu)  jako maminka.." ?  Nyní už to nemusí být problém!  Ušiji Vám podobný outfit pro Vás a Vaši dcerku nebo dva různé kousky ze stejné látky, abyste spolu ladily. Napište mi do emailu Vaši představu nebo se inspirujte fotkami níže!

Sladěné na jaro.. Není nutné mít vždy stejný střih, stačí jen nápad či přání, na jaké příležitosti chcete oblečení nosit.  Dětské mikové šaty a dospělácká mikina s výraznějším vzorem úplně postačí k tomu, aby vás nikdo nepřehlédl..

Materiál: French terry, složení: 95% bavlna, 5% elastan


Když maminka potřebuje praktičtější model, ale dcerka "nutně" musí mít šaty...  Nařasená sukýnka je jediná věc, která od sebe oba modely odlišuje. 

Materiál: Bavlněný úplet  Složení: 95% bavlna, 5% elastan.


Letní top - tento model je opravdu identický jak pro maminku, tak i dcerku. Jediný rozdíl je zapínání vzadu u krku na dětské verzi.  Tyto topy jsou ušity z velmi příjemného bavlněného úpletu. 

Složení: 95% bavlna, 5% elastan.

Dospělácká verze tepláků je v tomto případě více propracovaná, má extra kapsy na bocích a pas není na gumu. Modely lze samozřejmě ušít i identické.